Team Stichting NDSM-werf

Directeur
Kim Tuin
info@stichtingndsm-werf.nl
Financieel manager
Laura de Graaf
Laura@stichtingndsm-werf.nl 
Werf-regisseur
Demian de Rooij
demian@stichtingndsm-werf.nl
Beheerder
Alex Both
alex@stichtingndsm-werf.nl
Manager Communicatie
Kiki Stoffels
kiki@stichtingndsm-werf.nl
Communicatie & Community
Janine Driessen
janine@stichtingndsm-werf.nl
Curator & Programmamaker
Rieke Vos
Rieke@stichtingndsm-werf.nl
Office Manager
Josan van der Storm
josan@stichtingndsm-werf.nl
Management Assistent
Iduna Loing
iduna@stichtingndsm-werf.nl

 

 

Bezoekadres:
TT. Neveritaweg 61
1033 WB Amsterdam
Routebeschrijving Stichting NDSM-werf

Voor vragen over de Scheepsbouwloods kunt u terecht bij Yvonne Hertroys: verhuur@ndsmloods.nl
Voor vragen over de Lasloods kunt u terecht bij Peter Hoogewerf: info@ij-hallen.nl